TopTeenForum.Tk


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 VIP- me 300postime dhe 30Tema

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Crack-Poter
Admin
Admin
Crack-Poter

Numri i postimeve : 76
Age : 27
Vendodhja : n`TopTenForum tu u Knaq :D
Registration date : 22/06/2007

VIP- me 300postime dhe 30Tema Empty
MesazhTitulli: VIP- me 300postime dhe 30Tema   VIP- me 300postime dhe 30Tema EmptyWed Jul 11, 2007 12:32 am

Vip- ofron shumqka- eshte dhoma ku ju jeni i kyqur personalisht vetem me antar te rendesishem. Ne forumat tjere kjo kushton me para, ndersa ne forumin tone 100% free, vetem me 300 postime dhe 30 tema.

Qfare mund te gjeni ne dhomen VIP? - Duke ja nisur nga hack programe- sms falas- argetime pa fund- lojra shperblyese- galeri foto e shum e shum te tjera

Ejani dhe regjistrohuni, kyquni ne rrjedhat tona, postoni ne shoqeri me ne, rrini te kyqur dhe jepjani kohen e lire forumit tone, ju do te gradoheni ne VIP.

Me respekt : Forum Admin

Crack-Poter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://topteenforum.albanianforum.net
 
VIP- me 300postime dhe 30Tema
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
TopTeenForum.Tk :: Faqja Kyesore (Main) :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: