TopTeenForum.Tk


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cila gjuh osht ma e vjetra ?..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rini
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 32
Registration date : 25/06/2007

MesazhTitulli: Cila gjuh osht ma e vjetra ?..   Wed Jun 27, 2007 10:34 pm

Shqipja
Serbishtja
Prusishte
Kineze
Gjermane
Italiane
Franceze
Angleze
Latine


etj vila prej ktyne osht ma e vjetra ne histori ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cila gjuh osht ma e vjetra ?..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Niko Stylos: Gjuha e ilirėve - gjuhė e shqiptarėve
» Kongresi i Gjuhės Shqipe 1972-ėshtė i skaduar
» DY LIBRA TĖ SHKRIMTARIT PILO ZYBA, NĖ GJUHĖN GREKE
» Ē' ĖSHTĖ NJERIU? CILA ĖSHTĖ ORIGJINA? ĒFARĖ LLOJ SHORTI KA AI?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
TopTeenForum.Tk :: Gjusha Shqipe dhe Gjuhet e tjera ( Albanian Language and Other Languages) :: Gjuha Angleze dhe Gjuhet e Tjera-
Kėrce tek: