TopTeenForum.Tk


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cilat jan heronjt e popullit shqiptar ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rini
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 32
Registration date : 25/06/2007

MesazhTitulli: Cilat jan heronjt e popullit shqiptar ?   Wed Jun 27, 2007 10:32 pm

numroni herojt e popullit shqiptar te cilet luftuan per lirin e kombit te tyre Smile Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vilsoni19
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 27
Registration date : 25/06/2007

MesazhTitulli: Re: Cilat jan heronjt e popullit shqiptar ?   Thu Jun 28, 2007 12:25 am

Ismail Qemali, Isa Boletini, SKENDERBEU,Mic Sokoli,Shote Galica ka shum po i veqova do mat rendeshishem megjithate te gjith kan qen te rendesishem ata qe ran per lirin e kombit shqiptar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cilat jan heronjt e popullit shqiptar ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Plisi shqiptar- Lashtėsia e kapeles bardhė-PLISIT
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ
» Pėrse Enver Hoxha e kritikonte Ēe Guevarėn
» Sylejman Aliu:Pėrse Dik Marti nuk pėrmend krimet serbe mbi shqiptarėt?
» Kadri Tarelli: Dy Heronjtė e Kosovės Haki Taha dhe Bajram Gashi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
TopTeenForum.Tk :: Artė dhe kulturė (Art & Culture) :: Historia Shqipetare-
Kėrce tek: