TopTeenForum.Tk


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Ndegjo qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Crack-Poter
Admin
Admin
Crack-Poter

Numri i postimeve : 76
Age : 27
Vendodhja : n`TopTenForum tu u Knaq :D
Registration date : 22/06/2007

Ndegjo qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn Empty
MesazhTitulli: Ndegjo qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn   Ndegjo qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn EmptyTue Jun 26, 2007 2:44 pm

Per te ndegjuar qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn duhet qe te hapim faqen qe te bisedojm pastaj te shkojm tek ::Activites:: e pastaj te zgjedhim ::MusicMix:: e pastaj i shkon ftesa bashfolsit tuaj dhe nese e pranon dhe eshte duke ndegjuar diqka ne windows media player athere i njeti signla do tju vi edhe juve Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://topteenforum.albanianforum.net
albeko
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 9
Registration date : 25/06/2007

Ndegjo qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn Empty
MesazhTitulli: Re: Ndegjo qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn   Ndegjo qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn EmptyWed Jun 27, 2007 9:16 pm

e kom provu qet sen po spo ban diqka se di pse ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vilsoni19
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 27
Registration date : 25/06/2007

Ndegjo qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn Empty
MesazhTitulli: Re: Ndegjo qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn   Ndegjo qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn EmptyWed Jun 27, 2007 11:44 pm

shum e mir ish qikjo valla ........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aradia-peety
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 10
Registration date : 28/06/2007

Ndegjo qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn Empty
MesazhTitulli: Re: Ndegjo qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn   Ndegjo qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn EmptyThu Jun 28, 2007 5:41 pm

mue sme ka boe ni huere kuer kome foel me crackine mee dokete. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Crack-Poter
Admin
Admin
Crack-Poter

Numri i postimeve : 76
Age : 27
Vendodhja : n`TopTenForum tu u Knaq :D
Registration date : 22/06/2007

Ndegjo qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn Empty
MesazhTitulli: Re: Ndegjo qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn   Ndegjo qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn EmptyThu Jun 28, 2007 6:11 pm

op valla se di se qka naj qitke ni error po e di se une msn 8.5 e ti 7.5 e perqta garant se e kom prvo qet sen njeri Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://topteenforum.albanianforum.net
Sponsored content
Ndegjo qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn Empty
MesazhTitulli: Re: Ndegjo qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn   Ndegjo qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ndegjo qka ndegjon bashkbiseduasi juaj ne msn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
TopTeenForum.Tk :: Forumi (Forum) :: Mesime-
Kėrce tek: