TopTeenForum.Tk


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Aktuale: Anglezi i dehur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Crack-Poter
Admin
Admin
Crack-Poter

Numri i postimeve : 76
Age : 27
Vendodhja : n`TopTenForum tu u Knaq :D
Registration date : 22/06/2007

Aktuale: Anglezi i dehur Empty
MesazhTitulli: Aktuale: Anglezi i dehur   Aktuale: Anglezi i dehur EmptyTue Jun 26, 2007 2:08 pm


Story: Anglezi Robin Spandler don te pije dhe te dehet por pastaj harron te gjithe obligimet , por edhe ne femijen e vet .
Pasi qe eshte dehur ne nje lokal ne Grejt Jermot , ai ka porositur Taxi per ta derguar ne shtepi , kur ti se shpejti ka fjetur .
E ka ngrehur nga shtrati gruaja e tij e gjitha e hutuar , e cila ska mundur ta gjeje dot te voglen Lili , perarsye se bebja ka qene ne karriken e pasme te automobilit te tij , para lokalit .
Policia ka gjetur beben te palenduar , pas 4 oresh , ndersa 44 vjecari " babai me i keq anglez " , mund te denohet gjeri ne 10 vjet burg .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://topteenforum.albanianforum.net
 
Aktuale: Anglezi i dehur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
TopTeenForum.Tk :: Faqja Kyesore (Main) :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: