TopTeenForum.Tk


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Aktuale: Beyonce me imixh te ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Crack-Poter
Admin
Admin
Crack-Poter

Numri i postimeve : 76
Age : 27
Vendodhja : n`TopTenForum tu u Knaq :D
Registration date : 22/06/2007

Aktuale: Beyonce me imixh te ri Empty
MesazhTitulli: Aktuale: Beyonce me imixh te ri   Aktuale: Beyonce me imixh te ri EmptyTue Jun 26, 2007 2:02 pm

Aktuale: Beyonce me imixh te ri
Story: Fansat e Beyonce-s ne Angli tash munden te blejne parfumin ne te cilin fytyra mbrojtese eshte kengetarja 22 vjecare . Ky parfum mund te gjindet ne shitore speciale te zgjedhura ne tere Angline .
Ish kengetarja e " Destiny's Child " punoi me dizajnuesin e parfumave Rejmond Mats me shume se 1 vjet dhe si rezultat perfundimtar lindi parfumi me ere te aromave te lehta . " E kuptoj qe njerezit filluan te dijne se kush jam " - tha dizajnuesi . " Gjithmone mundohem te krijoj emer ne te cilin do te jem i lartesuar , ajo ndodhi edhe me kete parfum .
Fotografi i njohur i modes Mario Testino ishte zgjedhur per te fotografuar fushaten .
Fotografiat do te jene gati per bilbordet kah fillimi i Nentorit .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://topteenforum.albanianforum.net
 
Aktuale: Beyonce me imixh te ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
TopTeenForum.Tk :: Faqja Kyesore (Main) :: Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: