TopTeenForum.Tk


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Qka dot thot fjala Dashuri ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
finessoz
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 48
Age : 24
Registration date : 23/06/2007

MesazhTitulli: Qka dot thot fjala Dashuri ?   Mon Jun 25, 2007 11:42 pm

Kush e din ..........????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.finessoz.tk
gizza
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 8
Registration date : 25/06/2007

MesazhTitulli: Re: Qka dot thot fjala Dashuri ?   Wed Jun 27, 2007 8:49 pm

fjala dashuri do te thot kur du zemra bohen njo (po thom) :S:Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
albi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 10
Registration date : 25/06/2007

MesazhTitulli: Re: Qka dot thot fjala Dashuri ?   Wed Jun 27, 2007 9:49 pm

spo di tybe psh dashuri dot thot kur ta dojsh nje njeri met vertet e nese e humb ate do ti humbesh te gjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rini
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 32
Registration date : 25/06/2007

MesazhTitulli: Re: Qka dot thot fjala Dashuri ?   Wed Jun 27, 2007 10:07 pm

fjala dashuri dot thot kur dy persona dashurohen dhe duhen ne mes vete Very Happy:D

mendoj se ja qellova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Crack-Poter
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 27
Vendodhja : n`TopTenForum tu u Knaq :D
Registration date : 22/06/2007

MesazhTitulli: Re: Qka dot thot fjala Dashuri ?   Thu Jun 28, 2007 11:17 pm

njerz dashruia osht e rezikshme per shendet te rive kshtu qe ndalohet per mnosha nen 4 vjet hehehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://topteenforum.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka dot thot fjala Dashuri ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Qka dot thot fjala Dashuri ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Monda Korca: GAZETA TIRANA OBSERVER:-Kadri Morina, Potreti i nje investitori modest e te suksesshem.-nga Raimonda Moisiu
» Haradinaj: Me Kosovėn po udhėheqin flliqanat, sllovenėt dashuri pėr Serbinė (Video)
» Shpresa Krasniqi:FJALA E RASTIT E MBREMJES PERKUJTIMORE NE NENTEVJETORIN TE NDERRIMIT JETE TE BABAIT TIM(HAXHI KRASNIQI)
» Ramiz Dėrmaku: Pa dashuri dhe flijim jeta s'ka kuptim
» Cka do tė thotė njė gabim shtypi??????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
TopTeenForum.Tk :: Forumi (Forum) :: Dashuria-
Kėrce tek: