TopTeenForum.Tk


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Rregullat e forumit lexoni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Crack-Poter
Admin
Admin
Crack-Poter

Numri i postimeve : 76
Age : 27
Vendodhja : n`TopTenForum tu u Knaq :D
Registration date : 22/06/2007

Rregullat e forumit lexoni Empty
MesazhTitulli: Rregullat e forumit lexoni   Rregullat e forumit lexoni EmptySat Jun 23, 2007 4:26 pm

RREGULLAT:

1. Ndalohen fyerjet ose sharjet gjat postimit dhe ndaj antarve te tjerė.
2. Rreptesisht ndalohen reklamat ose marketingjet e ndryshme.
3 Ndalohet kopjimi (Vjedhja) e temave dhe postimeve nda fourmet dhe webet tjera.
4.Per te pasur grad duhet qe te jesh aktiv ta plotesosh kushtin e postimeve dhe te njoftosh antar te ri per regjistrim.

Kto ken tash per tash po me rritjen e antarve do te rritet edhe nevoja per rregulla te reja .

Me repskt <>>
Forum Admin
CrakPoter (Shaipi)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://topteenforum.albanianforum.net
 
Rregullat e forumit lexoni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
TopTeenForum.Tk :: Faqja Kyesore (Main) :: Rregullat Lexoi !!!-
Kėrce tek: