TopTeenForum.Tk


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Cila shkenc ju pelqen me se shumti?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
finessoz
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 48
Age : 25
Registration date : 23/06/2007

Cila shkenc ju pelqen me se shumti? Empty
MesazhTitulli: Cila shkenc ju pelqen me se shumti?   Cila shkenc ju pelqen me se shumti? EmptyMon Jun 25, 2007 4:26 pm

me me pelqen fizika edhe matematika valla ...Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.finessoz.tk
albeko
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 9
Registration date : 25/06/2007

Cila shkenc ju pelqen me se shumti? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila shkenc ju pelqen me se shumti?   Cila shkenc ju pelqen me se shumti? EmptyWed Jun 27, 2007 9:01 pm

mu me pelqen FIZIKA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cila shkenc ju pelqen me se shumti?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
TopTeenForum.Tk :: Shkencat natyrore dhe natyra (Science And Natyre) :: Shkenca te Tjera-
Kėrce tek: