TopTeenForum.Tk


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Me kend kufizohet Kosova

Shko poshtė 
AutoriMesazh
finessoz
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 48
Age : 24
Registration date : 23/06/2007

MesazhTitulli: Me kend kufizohet Kosova   Mon Jun 25, 2007 4:22 pm

Kush e din qita ????? hehe e let osht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.finessoz.tk
albeko
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 9
Registration date : 25/06/2007

MesazhTitulli: Re: Me kend kufizohet Kosova   Wed Jun 27, 2007 9:01 pm

sipas mendimit tem kosova kufizohet me serbin , malin e zi , shqiprin etjetj Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Me kend kufizohet Kosova
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pajtim Olluri, 22 vjeēari nga Kosova vritet nė Siri
» Keze Kozeta Zylo:Shkrimtari nga Kosova Pal Sokoli qė i ka dhėnė Luftės sė saj gjak SOKOL-ASH

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
TopTeenForum.Tk :: Shkencat natyrore dhe natyra (Science And Natyre) :: Gjeografi-
Kėrce tek: