TopTeenForum.Tk


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Cila Gjuh ju pelqen me shum ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
finessoz
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 48
Age : 25
Registration date : 23/06/2007

Cila Gjuh ju pelqen me shum ? Empty
MesazhTitulli: Cila Gjuh ju pelqen me shum ?   Cila Gjuh ju pelqen me shum ? EmptyMon Jun 25, 2007 4:21 pm

1.Gjuha Shqiptare
2. Angleze
3. Franceze
4. Italiane
5. Kineze etj etj cila ju pelqen?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.finessoz.tk
albi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 10
Registration date : 25/06/2007

Cila Gjuh ju pelqen me shum ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila Gjuh ju pelqen me shum ?   Cila Gjuh ju pelqen me shum ? EmptyWed Jun 27, 2007 9:42 pm

gjuha angleze me pelqen teper edhe pse nuk di me fol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rini
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 32
Registration date : 25/06/2007

Cila Gjuh ju pelqen me shum ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila Gjuh ju pelqen me shum ?   Cila Gjuh ju pelqen me shum ? EmptyWed Jun 27, 2007 10:30 pm

mu kinezishtja hahahah angleze e du
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vilsoni19
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 27
Registration date : 25/06/2007

Cila Gjuh ju pelqen me shum ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila Gjuh ju pelqen me shum ?   Cila Gjuh ju pelqen me shum ? EmptyThu Jun 28, 2007 12:22 am

Franceze edhe Angleze - i du mas shumti edhe i flas mir shum ....Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Cila Gjuh ju pelqen me shum ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila Gjuh ju pelqen me shum ?   Cila Gjuh ju pelqen me shum ? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila Gjuh ju pelqen me shum ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
TopTeenForum.Tk :: Gjusha Shqipe dhe Gjuhet e tjera ( Albanian Language and Other Languages) :: Gjuha Angleze dhe Gjuhet e Tjera-
Kėrce tek: