TopTeenForum.Tk


 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Qka ėshtė Fizika ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
finessoz
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 48
Age : 25
Registration date : 23/06/2007

Qka ėshtė Fizika ? Empty
MesazhTitulli: Qka ėshtė Fizika ?   Qka ėshtė Fizika ? EmptyMon Jun 25, 2007 2:26 pm

Ne ket pyetje duhet te pergjigjeni se qka eshte fizika ?
Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.finessoz.tk
gizza
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 8
Registration date : 25/06/2007

Qka ėshtė Fizika ? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka ėshtė Fizika ?   Qka ėshtė Fizika ? EmptyWed Jun 27, 2007 8:58 pm

Fizika osht shkenc natyrore .....(se di manej huaha) :S:S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Qka ėshtė Fizika ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
TopTeenForum.Tk :: Shkencat natyrore dhe natyra (Science And Natyre) :: Fizikė-
Kėrce tek: